ELEKTRİK DAĞITIM SEKTÖRÜ MÜŞTERİLERİMİZ

AKEDAŞ

Kahramanmaraş ve Adıyaman ilelerinin elektrik dağıtım şirketi Akedaş Elektrik Dağıtım A.ş. yüklenicilerinin saha operasyonlarında kullanadığı mobil cihazların bakım ve onarımları şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

ADM

Aydın, Denizli ve Muğla illerinin elektrik dağıtım şirketi Adm Elektrik Dağıtım A.Ş.’ nin yüklenicilerinin saha operasyonlarında kullandığı mobil cihazların bakım ve onarımları şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Aras

Erzurum, Ağrı, Ardahan, Bayburt, Erzincan, Iğdır, ve Kars illerinin elektrik dağıtım şirketi Aras Elektrİk Dağıtım A.Ş.’nin saha operasyonlarında kullanadığı mobil cihazların bakım onarımları için şirketimi tarafından yapılmaktadır.

CK

İstabul Avrupa yakasının elektrik dağıtım şirketi Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.ş. Saha operasyonlarında kullandığı mobil cihaz onarımları ve batarya ihtiyaçlarında şirketimi tercih etmektedir.

Çoruh

Trabzon Giresun Rize Artvin ve Gümüşhane illerinin elektrik dağıtım şirketi Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin yüklenicilerinin saha operasyonlarında kullandığı mobil cihazların bakım onarımları şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Dicle Epsaş

Diyarbakır, Şanlıurfa, Batman, Mardin, Siirt ve Şırnak illerinin elektrik perakende şirketi Dicle Epsaş’ın mobil cihazlarının bakım onarımları şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Fırat

Elazığ, Malatya, Bingöl, ve Tunceli illerinin elektrik dağıtım şirketi Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin yüklenicilerinin saha operasyonlarında kullandığı mobil cihazların bakım onarımları şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

GDZ

İzmir ve Manisa illerinin elektrik dağıtım şirketi Gdz Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin yüklenicilerinin saha operasyonlarında kullandığı mobil cihazların bakım onarımları şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Tredaş

Tekirdağ, Kırklareli ve Edirne illerinin elektrik dağıtım şirketi Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin yüklenicilerinin saha operasyonlarında kullandığı mobil cihazların bakım onarımları şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Uludağ E. D.

Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova illerinin elektrik dağıtım şirketi Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin saha operasyonlarında kullandığı mobil cihazların bakım onarımları şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Vedaş

Van, Bitlis, Hakkari ve Muş illerinin elektrik dağıtım şirketi Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin yüklenicilerinin saha operasyonlarında kullandığı mobil cihazların bakım onarımları şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Medaş

Konya, Karaman, Niğde Nevşehir Aksaray ve Kırşehir illerinin elektrik dağıtım şirketi Meram Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin yüklenicilerinin saha operasyonlarında kullandığı mobil cihazların bakım onarımları şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

OEDAŞ

Eskişehir Afyon Uşak Kütahya ve Bilecik illerinin elektrik dağıtım şirketi Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin yüklenicilerinin saha operasyonlarında kullandığı mobil cihazların bakım onarımları şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Enerji SA Toroslar

Adana, Mersin, Gaziantep Hatay Kilis ve Osmaniye illerinin elektrik dağıtım şirketi Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin saha operasyonlarında kullandığı mobil cihazların bakım onarımları şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Yedaş

Samsun, Sinop, Amasya, Çorum ve Ordu illerinin elektrik dağıtım şirketi Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin yüklenicilerinin saha operasyonlarında kullandığı mobil cihazların bakım onarımları şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Sedaş

Sakarya,Kocaeli Düzce ve Bolu illerinin elektrik dağıtım şirketi Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin saha operasyonlarında kullandığı mobil cihazlar şirketimiz tarafından sağlanmış ve bakım onarımları şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

BELEDİYE VE SU KANALİZASYON İDARELERİ MÜŞTERİLERİMİZ

Hover Box Element

Adana Su Ve Kanalizasyon İdaresi Saha Operasyonlarında Kullandığı Mobil Cihazların Bakım ve Onarımlar şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

ASAT

Antalya Su ve Atıksu İdaresi Genel Müdürlüğünün saha operasyonlarında kullandığı cihazların yedek parça ve batarya ihtiyaçları şirketimiz tarafından karşılanmaktadır.

Çorum belediyesi

Çorum Bielediyesinin Saha Operasyonlarında Kullandığı Mobil Cihazların Bakım ve Onarımlar şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Deski

Denizli Su Ve Kanalizasyon İdaresi Saha Operasyonlarında Kullandığı Mobil Cihazların Bakım ve Onarımlar şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

İski

İstanbul Su Ve Kanalizasyon İdaresi Saha Operasyonlarında Kullandığı Mobil Cihazların Batarya ihtiyaçları şirketimiz tarafından sağlanmaktadır.

Kaski

Kahramanmaraş Su Ve Kanalizasyon İdaresinin Yüklenicilerinin Mobil Cihazların Bakım ve Onarımlar şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Meski

Mersin Su Ve Kanalizasyon İdaresi Saha Operasyonlarında Kullandığı Mobil Cihazların Bakım ve Onarımlar şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Nevşehir Beledisyesi

Nevşehir Belediyesi’nin Saha Operasyonlarında Kullandığı Mobil Cihazların Bakım ve Onarımlar şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Oski

Ordu Su Ve Kanalizasyon İdaresinin Yüklenicilerinin Saha Operasyonlarında Kullandığı Mobil Cihazların Bakım ve Onarımlar şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Şuski

Şanlıurfa Su Ve Kanalizasyon İdaresinin Yüklenicilerinin Saha Operasyonlarında Kullandığı Mobil Cihazların Bakım ve Onarımlar şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Saski

Saski’nin Saha Operasyonlarında Kullandığı Mobil Cihazlar şirketimiz tarafından sağlanmış, Bakım ve Onarımları şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Marsu

Mardin Su Ve Kanalizasyon İdaresinin Yüklenicilerinin Saha Operasyonlarında Kullandığı Mobil Cihazlar şirketimiz tarafından sağlanmış, Bakım ve Onarımları şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Eski

Erzurum Su Ve Kanalizasyon İdaresi Saha Operasyonlarında Kullandığı Mobil Cihazların Bakım ve Onarımlar şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Aksaray Belediyesi

Aksaray Belediyesi’nin Saha Operasyonlarında Kullandığı Mobil Cihazların Bakım ve Onarımlar şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Tiski

Trabzon Su Ve Kanalizasyon İdaresinin Yüklenicilerinin Saha Operasyonlarında Kullandığı Mobil Cihazların Bakım ve Onarımlar şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Doğubeyazıt Belediyesi

Doğubeyazıt Belediyesinin saha operasyonlarında kullandığı mobil cihazların tedariği, bakım ve onarımları şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Akçakiraz Belediyesi

Akçakiraz Belediyesinin saha operasyonlarında kullandığı mobil cihazların tedariği, bakım ve onarımları şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Uğurludağ Belediyesi

Uğurludağ Belediyesinin saha operasyonlarında kullandığı mobil cihazların tedairiği, bakım ve onarımları şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Baski

Balıkesir Su ve Kanalizasyon idaresinin saha operasyonlarında kullandığı mobil cihazların bakım ve onarımları şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Burulaş

Bursa Büyükşehir Belediyesi iştiraki olarak şehiriçi ve şehirlerarası ulaşım sistemlerinde bir marka değer olan Burulaş, saha operasyonlarındaki mobil cihazlarının bakım onarımlarında, her türlü batarya ihtiyaçlarında şirketimizi tercih etmektedir.

DOĞALGAZ DAĞITIM SEKTÖRU MÜŞTERİLERİMİZ

Enerya

Enerya kullandığı mobil cihazların bakım ve onarım işlerinde şirketimizi tercih etmektedir.

Esgaz

Eskişehir Doğalgaz Dağıtım A.Ş’nin yüklenicileri saha operasyonlarında kullandığı mobil cihazların bakım ve onarımları şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Çorumgaz

Çorum Doğalgaz Dağıtım A.’nin yüklenicileri saha operasyonlarında kullandığı mobil cihazların bakım ve onarımları şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Samgaz

Samsun Doğalgaz Dağıtım A.Ş’nin saha operasyonlarında kullandığı mobil cihazlar şirketimiz tarafından sağlanmış ve bakım ve onarımları şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Selçukgaz

Selçuk Doğalgaz Dağıtım A.Ş’nin saha operasyonlarında kullandığı mobil cihazlar şirketimiz tarafından sağlanmış ve bakım ve onarımları şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Sümerligaz

Sürmeli Doğalgaz Dağıtım A.Ş’nin yüklenicileri saha operasyonlarında kullandığı mobil cihazların bakım ve onarımları şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Kargaz

Kargaz Doğalgaz Dağıtım A.Ş’nin yüklenicileri saha operasyonlarında kullandığı mobil cihazların bakım ve onarımları şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Palgaz

Palgaz Doğalgaz Dağıtım A.Ş’nin saha operasyonlarında kullandığı mobil cihazların batarya ihtiyaçları şirketimiz tarafından sağlanmaktadır.

Akmercan Adıyaman Doğalgaz

Akmercan Adıyaman Doğalgaz Dağıtım A.Ş’nin saha operasyonlarında kullandığı mobil cihazların bakım ve onarımları şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Akmercan Sinop Doğalgaz

Akmercan Sinop Doğalgaz Dağıtım A.Ş’nin saha operasyonlarında kullandığı mobil cihazların bakım ve onarımları şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Akmercan Artvin Doğalgaz

Akmercan Artvin Doğalgaz Dağıtım A.Ş’nin saha operasyonlarında kullandığı mobil cihazların bakım ve onarımları şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

ARSANGAZ

Arsangaz Doğalgaz Dağıtım A.Ş’nin saha operasyonlarında kullandığı mobil cihazların batarya ihtiyaçları şirketimiz tarafından sağlanmaktadır.

PERAKENDE ÖZEL SEKTÖR MÜŞTERİLERİMİZ

Alfatek

BETON POMPASI SEKTÖRÜNÜN DEVİ ALFAATEK BATARYA İHTİYAÇLARINI SAĞLAMAKTAYIZ

Ayka Enerji

Elektrik, Soğalgaz ve Su Dağıtım Sektörünün saha hizmetleri şirketi Ay-ka enerji, cihaz ve bakım onarım işlerinde şirketimizi tercih etmektedir.

Birikim Pilleri

Gorush Baby

Mersin’in Anne-Bebek Ürünleri Satış Sektörünün Öncü Firmalarından Görüş Bebe El terminali ve barkod çözümleri ihtiyaçları şirketmiz tarafından sağlanmaktadır.

H. Pekdemir

Denizli ili ve çevresinde 77 marketi bulunan Halil Pekdemir Çiftliği Alışveriş Merkezleri’ nin mobil cihazlarının bakım ve onarımları şirketmiz tarafuından yapılmaktadır.

Koç Metalurji

Koç Metalurji A.Ş.’nin El terminali, Batarya ve barkod çözümleri ihtiyaçları şirketmiz tarafından sağlanmaktadır.

Dağ Tekstil

Dağ Tekstil Mağazalarında kullandığı barkod okuyucu ve el terminali ihtiyaçları şirketimiz tarafından sağlanmaktatır.

Desnet

El Terminali, Mobil Yazıcı Ve Barkod Çözümleri Alanında Ürün Ve Hizmet Desteği Sunan Desnet Bilişimin şirketimizin çözüm ortağıdır.

Doğa Koleji

Doğa Koleji Mersin Kampüsünün 2019 yılında Network altyapı ve kamera sistemlerinin yenilenmesi projesini gerşekleştirmiştir.

Konya Şeker

Konya Şeker Fabrikaları A.ş. kullandığı El terminali ve barkod sistemlerinin tedariği, bakım ve onarımları şirketmiz tarafından sağlanmaktadır.

Körfezim Elektrik

Körfezim Elektirk A.Ş. kullandığı bütün mobil cihaz ve donanım ihtiyaçlarında şirketimizi tercih etmektedir.

Lale Gıda

Lale Gıda’nın mağazalrında kullandığı El terminali ve barkod sistemlerinin tedariği, bakım ve onarımları şirketmiz tarafından sağlanmaktadır.

Mersin Üniversitesi

Mersin Üniversitesi’nin teknolojik ürün tedarikcisiyiz.

Mersin Ticaret Borsası

Mersin Ticaret Borsasının teknolojik ürün tedarikcisiyiz.

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi’nin teknolojik ürün tedarikcisiyiz.

Perkon

El Terminali, Mobil Yazıcı Ve Barkod Çözümleri Alanında Ürün Ve Hizmet Desteği Sunan Perkon şirketimizin çözüm ortağıdır.

Torku

Konya Şeker Fabrikaları A.ş. kullandığı El terminali ve barkod sistemlerinin tedariği, bakım ve onarımları şirketmiz tarafından sağlanmaktadır.

Toros Mağazaları

Toros Mağzalarının kullandığı El terminali ve barkod sistemlerinin tedariği, bakım ve onarımları şirketmiz tarafından sağlanmaktadır.

Buluş Enerji

Buluş Enejinin kullandığı El terminali ve barkod sistemlerinin tedariği, bakım ve onarımları şirketmiz tarafından sağlanmaktadır.

Karar Destek

Karar Destek’in kullandığı El terminali ve barkod sistemlerinin tedariği, bakım ve onarımları şirketmiz tarafından sağlanmaktadır.

Tuğkan

Tuğkan’ın kullandığı El terminali ve barkod sistemlerinin tedariği, bakım ve onarımları şirketmiz tarafından sağlanmaktadır.

Belsoft Teknoloji

Belsoft Teknoloji’nin kullandığı El terminali ve barkod sistemlerinin tedariği, bakım ve onarımları şirketmiz tarafından sağlanmaktadır.