null

Optik Port Bakım & Onarım


null

Yazıcı Bakım & Onarım

AHB Bilişim Teknik Servis

18 yıllık deneyimi, tecrübeli personeli, büyük cihaz onarım hacmi ile Türkiye’de el terminali, mobil yazıcı, optik prob, akıllı cep telefonu, tablet, bilgisayar, her türlü şarj edilebilir cihaz ve batarya gibi teknoloji ürünlerinin servis onarım ve üretimi ile sektörünün öncülerindendir. AHB Bilişim Teknik Servis başta elektrik, doğalgaz ve su dağıtım şirketleri(belediyeler) ve bunların yüklenici firmaları olmak üzere; önde gelen birçok markanın ve farklı sektörün cihazlarına teknik servis hizmeti sağlamaktadır.

Yüksek kalite, hızlı hizmet ve müşteri memnuniyetini birinci önceliği haline getirmiş olan teknik servisimiz, bu anlamda gerekli tüm yatırım ve bilgi birikimine sahiptir. Arıza onarım işlerinin saha hizmetlerinde elde etmiş olduğumuz tecrübe; bizi rakiplerimizden bir adım öne taşımakta ve her geçen gün büyüyen servis ağımızdaki başarımızın temel taşlarından birini oluşturmaktadır. AHB Bilişim Teknik Servis; müşterilerinin ürünlerinin bakım, onarım veya üretimde olmasından kaynaklı muhtemel iş, zaman ve ekonomik kayıplarının bilinciyle hareket etmekte ve buna bağlı olarak ürünlerin sevkiyatını en hızlı şekilde sağlamaktadır.

Müşterilerimizi, cihazlarının onarım durumları ve üretimlerimiz ile ilgili WhatsApp hattımız, SMS, E-Posta ve web sitemiz üzerinden bilgilendirmekteyiz.